Für Stelle bewerben

Shop Manager Assistant JACK & JONES ( Full time) Gliwice POLEN

Standort:

Gliwice, Slaskie, PL, 44-122

Jeden świat – jedna filozofia – jedna rodzina, to jest to, co charakteryzuje kulturę BESTSELLER. Jesteśmy rodzinną firma założona w Danii w 1975 roku, obecnie zatrudniamy ponad 18 000 osób w ponad 3 000 sklepach na całym świecie, co czyni nas jedną z największych europejskich firm modowych. Nasze marki to m.in. VERO MODA, JACK&JONES, NAME IT i wiele innych.

W związku z naszym rozwojem na rynku polskim, aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

JACK & JONES Factory Gliwice

Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie kierownika sklepu w zarządzaniu zespołem sklepu Jack & Jones
  • Motywacja i wsparcie zespołu w codziennej pracy oraz budowanie przyjaznej atmosfery i relacji
  • Wspieranie kierownika sklepu w rekrutacji i szkoleniu zespołu
  • Realizacja budżetu i wskaźników KPI oraz podejmowanie działań zwiększających sprzedaż
  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta
  • Zarzadzanie zapasami celem zapewnienia dostępności i wiarygodności zapasu
  • Dbanie o prezentację i oznaczenie towaru zgodnie z zasadami VM
  • Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach

 Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Pasja do mody, trendów i sprzedaży
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy z zespołem
  • Empatia i pozytywne nastawienie
  • Umiejętności analityczne oraz nastawienie na szukanie rozwiązań
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

Oferta:

  • Długoterminowe i atrakcyjne perspektywy w silnej finansowo i rozwijającej się firmie.
  • Odpowiedzialny obszar działalności. Pracujemy w rodzinnym środowisku pracy i gwarantujemy przyjazną atmosferę i pracę w sympatycznym międzynarodowym zespole.
  • Liczne szkolenia i możliwość rozwoju
  • Rabat na zakupy pracownicze
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Możliwość skorzystania z płatnego ubezpieczenia na życie i pakietu opieki medycznej LUX med.

Joanna Gabrowska i Christian Spörr czekają na Twoje zgłoszenie! AT BESTSELLER We Own It!

O JACK & JONES
JACK & JONES to wysokiej jakości moda dla młodych mężczyzn. Założona w 1990 roku firma JACK & JONES jest obecnie największą jednostką biznesową w ramach BESTSELLER i ze swoimi 1000+ sklepami jest największym sprzedawcą odzieży męskiej w Europie. Z dżinsami jako podstawową działalnością, JACK & JONES wzbogaca dziedzictwo autentycznej odzieży dżinsowej, szanując historię i koncentrując się na innowacji w projektach.

JACK & JONES obejmuje wiele aspektów garderoby młodego mężczyzny. Od figlarnej młodości po ponadczasową klasykę.