Für Stelle bewerben

Sale Assistant (Full time) Jack & Jones Factory Annopol / POLEN

Standort:

Warszawa, MZ, PL, 03-236

Jeden Świat, Jedna Filozofia, Jedna Rodzina - oto BESTSELLER. Jako rodzinna międzynarodowa firma modowa, BESTSELLER zatrudnia obecnie ponad 18 000 osób na całym świecie, które rozwijają nasze marki takie jak VERO MODA, JACK & JONES, ONLY, ONLY & SONS, VILA, SELECTED, NAME IT, MAMA LICIOUS i PIECES, promując je poprzez wszystkie kanały dystrybucji. Z centralną siedzibą w Wiedniu, BESTSELLER Region East obsługuje od 1998 roku rynek austriacki, Europę Wschodnią i Bliski Wschód i podzielony jest na dwie dywizje: detaliczną i hurtową. Szukamy zmotywowanego Doradcy Klienta, który dołączy do naszego zespołu i będzie rozwijał nasze działania outletowe w Polsce.

DORADCA KLIENTA

JACK & JONES Factory Annopol

Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta na powierzchni sprzedaży i na kasie
  • Aktywne wspieranie procesu sprzedaży
  • Dbanie o prezentację i oznaczenie towaru zgodnie z zasadami VM i standardami
  • Dbanie o czystość i porządek w sklepie i na magazynie
  • Przyjęcie towaru oraz zarzadzanie zapasami na sklepie i magazynie
  • Wspieranie zespołu kadry zarządzającej w otwieraniu i zamykaniu sklepu

 Wymagania:

  • Ambitna, otwarta i komunikatywna osoba nastawiona na doradztwo i obsługę klienta
  • Zainteresowanie modą i aktualnymi trendami
  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy zespołowej w dynamicznym środowisku
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Długoterminowe i atrakcyjne perspektywy w silnej finansowo i rozwijającej się firmie
  • Praca w dynamicznym zespole z wysokim poziomem zaangażowania
  • Liczne szkolenia i możliwość rozwoju
  • Rabat na zakupy pracownicze
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Możliwość skorzystania z płatnego ubezpieczenia na życie i pakietu opieki medycznej LUX med

Joanna Gabrowska i Anna Adamkiewicz czekają na Twoje zgłoszenie! AT BESTSELLER We Own It!

JACK & JONES to wysokiej jakości moda dla młodych mężczyzn. Założony w 1990 roku, JACK & JONES jest obecnie największą jednostką biznesową w ramach BESTSELLER i z ponad 1000 sklepami największym sprzedawcą odzieży męskiej w Europie. Z dżinsami jako głównym produktem, JACK & JONES wzbogaca dziedzictwo autentycznej odzieży dżinsowej, szanując historię i skupiając się na innowacyjnych zabiegach i wzornictwie. JACK & JONES obejmuje wiele aspektów garderoby młodego mężczyzny. Od jego zabawnej młodości po potrzebę ponadczasowych klasyków, marka wprowadza do swoich projektów świat braterstwa, zabawy i pozytywnych wibracji. Od 2017 roku JACK & JONES poszerzył swoje portfolio marek o JACK & JONES Plus, JACK & JONES Junior oraz JJXX.JACK & JONES jest częścią światowej firmy